Kościół pachnie jeszcze farbą …

W minionym tygodniu udało się odmalować wnętrze naszej świątyni. Przy tej okazji odświeżono też stacje drogi krzyżowej oraz krzyże znajdujące się jeden w prezbiterium a drugi przy drzwiach głównych. Dzięki ofiarności rodzin naszej parafii wymieniono lampkę wieczną przy tabernakulum a także kinkiety w kościele oraz plafony pod chórem i w kruchcie oraz lampę przy drzwiach wejściowych do kościoła. Wymieniono tez oświetlenie w całej świątyni na bardziej ekonomiczne.

Z serca płynące Bóg zapłać kierujemy pod adresem Panów malarzy Jurka i Edka, a także osób, które swoją pracą wsparli to dzieło odnawiając figury czy sprzątając kościół czy dbając o zieleń wokół niego. Wielkie Bóg zapłać także dla tych rodzin, które wsparły dzieło wymiany oświetlenia w naszej świątyni.