V NIEDZIELA WIELKANOCNA 14 MAJA 2017

 1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
  • w poniedziałek wspomnienie Św. Izydora Oracza – nasz parfaialny odpust
  • we wtorek święto Św. Andrzeja Boboli

 2. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwo majowe sprawowane jest codziennie o godz. 17.30 wraz z rozważaniem maryjnym a w Niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00.

 3. Dziś dzieci naszej parafii w czasie Mszy Św. o godz. 10.00 przystąpią do I Komunii Św. Serdecznie zapraszam dzieci do udziału w Białym Tygodniu – Msze Św. w poniedziałek wyjątkowo o godz. 15.30 wraz z wręczeniem pamiątek a od wtorku do soboty o godz. 18.00. W poniedziałek z dzieći zapraszamy do modlitwy rodziców, we wtorek rodziców chrzestnych, w środę babcie i dziadków, we czwartek rodzeństwo, w piątek modlimy się za misje i w sobotę za nauczycieli, wychowawców i katechetów.

 4. Jutro w poniedziałek 15 maja przypada nasz parafialny odpust. Msze św. o godz. 15.30 dla dzieci pierwszokomunijnych i o godz. 18.00 Suma odpustowa połączona z bierzmowaniem naszej młodzieży. Mszy Św. przewodniczyć będzie Ks. Bp Zbigniew Zieliński. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian do udział w naszym parafialnym odpuście.

 5. W związku z odpustem parafialny wzorem lat ubiegłych osoby, które chciałby czy upiec ciasto czy przygotować jakieś inne speciały o zgłoszenie tego w zakrystii po Mszy św.

 6. Serdecznie dziękuję za ofiary składane dzisiaj na tacę a przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z malowaniem elewacji naszej świątyni.

 7. Przy wyjściu z kościoła do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego.