XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 PAŹDZIERNIKA 2017

  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:

    • W sobotę wspomnienie Św. Karola Boromeusza

  2. Trwają końcowe prace związane z układaniem chodnika na naszym parafialnym cmentarzu. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy bezinteresownie poświęcili swój czas, ofiarnie pracując na cmentarzu.

  3. Trwa październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Różaniec w Niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00, natomiast w tygodniu do wtorku o godz. 17.30. Różańca dla dzieci – we wtorek o godz. 17.00.

  4. W środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. W tym dniu o godz. 8.00, 10.00 – o której wyruszy procesja modlitewna na nasz parafialny cmentarz oraz o godz. 12.00. 2 listopada w Dniu Zadusznym – Msze św. rano o godz.10.00, po południu o godz. 17.00 i 18.00 po której, jeżeli będzie pogoda, wyruszymy w procesji różańcowej na nasz parafialny cmentarz. Ofiary składane tych dniach na tacę przeznaczone są na porycie kosztów związanych z ułożeniem chodnika na naszym parafialnym cmentarzu. Okazja do spowiedzi św. przed Uroczystościami w poniedziałek od godz. 17.00. Pamiętajmy że w dniach od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust za zmarłych. Warunki uzyskania odpusty wywieszone są w gablotce.

  5. Wyłożone zostały karteczki na wypominki jednorazowe i roczne. Proszę o czytelne ich wypełnienie. Wypominki jednorazowe będą odmawiane codziennie od 3 do 12 listopada po wieczornej Mszy. Proszę o wpisywanie daty, kiedy mają być odmówione, jeżeli w Niedzielę to też godz. Mszy Św. Ofiary składane na wypominki też przeznaczone są na pokrycie kosztów związanych z remontem naszego parafialnego cmentarza.

  6. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne I Czwarte, Piątek i Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 16.30 wraz z adoracją Najświętszego Sakramentu. W I sobotę odwiedziny duszpasterskie u chorych od godz. 9.00.

  7. Przy wyjściu z kościoła do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego.