NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA – 26 LISTOPADA 2017

  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:

    • We czwartek święto Św. Andrzeja Apostoła

  2. Dzisiaj przeżywam Uroczystość Chrystusa Króla, którą kończymy w Kościele rok liturgiczny. Dzisiaj też po każdej Mszy Św. ponawiamy nasz narodowy Akt oddania się Chrystusowi Królowi.

  3. W przyszłą Niedzielę rozpoczynam Adwent – radosny czas oczekiwania na przyjście Pana. Już dziś uczyńmy wszystko by znaleźć czas na roratnie spotkania, którym w tym roku przewodzić nam będzie Św. Józef.

  4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi Św. w piątek od godz. 16.30 wraz z adoracją Najświętszego Sakramentu. W I sobotę miesiąca od godz. 9.00 odwiedziny duszpasterskie u chorych a w Niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 8.00 spotkanie Żywego Różańca.

  5. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.