UROCZSTOŚĆ ŚW. RODZINY – 31 GRUDNIA 2017

• W poniedziałek – Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Msze Św. w tym dniu o godz. 10.00 i 12.00 oraz dodatkowa o 18.00.
    • W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego Trzech Króli – Msze Św. jak w każdą Niedzielę o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. Poświęcenie kredy podczas każdej Mszy Św. W tym dniu ofiary złożone za kredę przeznaczone są na potrzeby Misji Św.
      Pamiętajmy, że Nowy Rok i Uroczystość Trzech Króli są Świętami obowiązkowymi.

2. Dziś ostatni dzień roku – po Mszy Św. o godz. 8.00 Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne za miniony rok kalendarzowy.

3. Aktualny plan kolęd znajduje się tutaj

4. Wzorem lat ubiegłych proszę w miarę możliwości o zorganizowanie transportu na czas trwania kolędy.

5. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia świąteczny numer Naszej Parafii oraz czasopismo o aniołach i życiu duchowym Któż jak Bóg.