II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25 LUTEGO 2018

  1. Zapraszam do udziału w Nabożeństwach Wielkopostnych – Nabożeństwo Drogi Krzyżowej – w każdy piątek ­ dla dzieci o godz. 17.00 a dla pozostałych wiernych po Mszy Św. o godz. 18.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w Niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00.

  2. Obchodzimy dzisiaj pod hasłem: Uczniowie-Misjonarze mocą Ducha Św. dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Przy wyjściu z kościoła, zgodnie z prośbą Episkopatu Polski, zbióra ofiar do puszek na Misje Św.

  3. Od Wielkiego Postu w każdy czwartek po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00 trwać będzie w naszej świątyni godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnego adorowania Chrystusa Eucharystycznego. W tym czasie istnieje też możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

  4. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w piątek – rano, dla dzieci, które idą później do szkoły, od godz. 9.30 i po południu od godz. 16.00. W pierwszą sobotę miesiąca odwiedziny u chorych od godz. 9.00.

  5. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.