III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 04 MARCA 2018

1. Zapowiedzi przedślubne: sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Roman Miler, kawaler, rzym-kat., z Gowina i Jagoda Kostuch, panna, rzym-kat., z Będargowa.

2. Zapraszam do udziału w Nabożeństwach Wielkopostnych – Nabożeństwo Drogi Krzyżowej – w każdy piątek ­ dla dzieci o godz. 17.00 a dla pozostałych wiernych po Mszy Św. o godz. 18.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w Niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00.

3. W ubiegłą Niedzielę na cele misyjne zebraliśmy 214 zł. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. Przed ołtarzem można też nabywać paschaliki na święta Wielkanocne. Cena produkcji 7 zł. – można złożyć większą ofiarę przeznaczoną na pomoc dla ubogich w ramach jałmużny wielkopostnej.

4. W tym tygodniu ze względu na bierzmowanie w Gościcinie, którego udzieli Ks. Arcybiskup Msza Św. we czwartek zostanie odprawiona o godz. 17.00. W tym dniu nie będzie też adoracji Najświętszego Sakramentu. Natomiast we wtorek 6 marca, ze względu na spowiedź dekanalną w Sychowie, intencja z 17.30 jest przeniesiona na godz. 18.30.

5. Pragnę bardzo serdecznie podziękować firmie Łopatka za odsnieżenie terenu wokół kościoła – Bóg zapłać.

6. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w V Niedzielę Wielkiego Postu tj. 18 marca i potrwają do środy 21 marca. Już dziś tak zaplanujmy sobie czas, by móc całą rodziną przeżyć czas rekolekcji wielkopostnych.

7. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, jest także wielkoposny numer Którz jak Bóg o aniołach, życiu duchowym i zniewoleniach.