PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 02 KWIETNIA 2018

  1. Przeżywamy dzisiaj II dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. dzisiaj tak jak w każdą Niedzielę o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

  2. Trwamy na Nowennie przed świętem Miłosierdzia Bożego – nowenna codzennie po Mszy św. o godz. 18.00. Natomiast w najbliższą Niedzielę Przewodnią specialne nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Po nabożeństwie okazja do ucałowania relikwii Św. Jana Pawła II

  3. Z racji Oktawy Wielkanocnej w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemieźliwość od pokarmów mięsnych

  4. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. w najbliższą sobotę 7 kwietnia przystąpią do swojej pierwszej spowiedzi. Spowiedź dla dziewczynek o godz. 9.30 a dla chłopców o 10.30

  5. Sołtys Gowina bardzo serdecz zaprasza na spotkanie sołeckie 9 kwietnia na godz. 19.30 do remizy OSP

  6. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia świąteczny numer Gościa Niedzielnego, jest także świąteczny numer Naszej Parafii