NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA – 08 KWIETNIA 2018

  1. Zapowiedzi przedślubne: sakrament małżeństwa pragną zawrzeć Dawid Kustusz, kawaler, rzym-kat. z Gowina oraz Agnieszka Lech, panna, rzym-kat. z Władysławowa.

  2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

    • w poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – jest to także dzień Świetości Życia i dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Osoby pragnące podjąć duchową adopcje zapraszamy na Msze Św. o godz. 18.00 w czasie której będzie można przystąpić do tego dzieła.
  3. Dziś, zgodnie z wolą Pana Jezusa przeżywamy Uroczystość Miłosierdzia Bożego – specialne nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Po nabożeństwie okazja do ucałowania relikwii Św. Jana Pawła II. Każda osoba, która jest w stanie łaski uświęcającej i weźmie dziś udział w pobożnej praktyce ku czci Miłosierdzia Bożego może otrzymać odpust zupełny.

  4. Sołtys Gowina bardzo serdecz zaprasza na spotkanie sołeckie jutro, 9 kwietnia na godz. 19.30 do remizy OSP.

  5. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.

  6. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku naszych parafian: +Brunona Ellwart z Pętkowic i +Tomasza Baranowskiego z Gowina. Naszych zmarłych braci polećmy Bożemu Miłosierdziu.