X NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 CZERWCA 2018

 1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

  • w poniedziałek wspomnienie Św. Barnaby Apostoła;

  • we wtorek wspomnienie bł. męczenników Ks. Mariana Góreckiego, Bronisława Komorowskiego, Franciszka Rogaczewskiego oraz S. Alicji Kotowskiej;

  • w środę wspomnienie Św. Antoniego z Padwy;

  • we czwartek wspomnienie bł. Michała Kozala biskupa i męczennika.

 2. Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w Oktawie Bożego Ciała: dziewczynkom sypiącym kwiatki, niosącym feretron MB, chorogwie, różaniec i baldachim, liturgicznej służbie ołtarza i wszystkim wiernym.

 3. Trwa miesiąc czerwiec poświęcony w kościele NSPJ. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy Św. o godz. 18.00 a w Niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00.

 4. W minioną Niedzielę w czasie zbiórki na Świątynię Opatrzności Bożej zebraliśmy 217 zł. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

 5. W środę przypada 13 dzień miesiąca – serdecznie zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie – różaniec fatimski o godz. 17.30, następnie Msza Św. i procesja maryjna na którą proszę przynieść świece.

 6. W piątek w 15 dniu miesiąca w naszych modlitwach pamiętamy o patronie naszej parafii. Po Mszy św. litania do Św. Izydora Oracza, na którą w sposób szczególny zapraszam wszystkich rolników.

 7. Wyrażam wdzięczność wobec naszego parafianina, który w minionym tygodniu odnowił wejście do naszego kościoła. Za ofiarowany czas i materiały Bóg zapłać.

 8. Wychodząc z kościoła do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.

 9. Zmarł nasz parafianin +Józef Kustusz z Gowina. Różaniec w jego intencji dziś o godz. 19.00 w kościele.