XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 01 LIPCA 2018

 1. Zapowiedzi przedślubne. Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć:
  Dawid Jankowski, kawaler, rzym-kat. z Łebiańskiej Huty i Monika Formella, panna, rzym-kat. z Gowina;

 2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

  • we wtorek Święto Św. Tomasza Apostoła

  • w piątek wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

 3. Rozpoczęliśmy czas wakacji. Wszystkim udającym się na zasłużony odpoczynek życzymy pięknej pogody i wielu wrażeń. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich przybyłych gości. W okresie wakacyjnym od lipca do sierpnia codzienna Msza św. będzie odprawiana o godz. 19.00 natomiast w każdy wtorek o godz. 9.00.

 4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne I czwartek, piątek i sobota. Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 17.30 wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Odwiedziny duszpasterskie u chorych w tym miesiącu odbędą się wyjątkowo w piątek – proszę poinformować chorych. I w przyszłą Niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00 spotkanie Żywego Różańca.

 5. W najbliższą sobotę 7 lipca odbędzie się w Luzinie XX Światowy Zjazd Kaszubów. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 11.00 w kościele Św. Wawrzyńca w Luzinie.

 6. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz dla dzieci Mały Gość Niedzielny.