XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 09 WRZEŚNIA 2018

 1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
  • we czwartek wspomnienie Św. Jana Chryzostoma bpa i doktora Kościoła;
  • w piątek święto Podwyższenia Krzyża;
  • w sobotę wspomnienie NMP Bolesnej.

   

 2. W miniony poniedziałek rozpoczęliśmy nowy rok szkolnej i katechetycznej pracy. Rozpoczynamy też katechezę przygotowującą do przyjęcia sakramentów eucharystii i bierzmowania. Katechezy te odbywają się przy parafii. Po Mszy św. w zakrystii można odebrać deklarację dla dzieci I-komunijnych oraz dla młodzieży bierzmowanej. W przyszłą Niedziele zostanie podany termin spotkania dla rodziców dzieci komunijnych i bierzmowanych.

 3. We czwartek 13 września zapraszam na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczniemy je modlitwą różańcową o godz. 17.30, następnie Msza św. i procesja z figurką MB Fatimskiej wokół kościoła.

 4. W sobotę 15 września po Mszy św. o godz. 18.00 zostanie odmówiona litania do patrona naszej parafii Św. Izydora Oracza.

 5. W przyszłą Niedzielę zbierane będą do puszki przed kościołem ofiary na potrzeby Misji Św. Polecam ją ofiarności wiernych.

 6. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego a dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego oraz powakacyjny numer Naszej Parafii.