XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 07 PAŹDZIERNIKA 2018

 1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
  • w sobotę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego – kapłana

   

 2. Trwa październik – miesiąc różańca św. Modlitwa różańcowa w naszym kościele codziennie o godz. 17.30 a w Niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00. Różaniec dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 17.00 w kościele.

 3. Serdecznie dziękuję za ofiary składane dzisiaj na tacę a przeznaczone na zakup opału na okres jesienno-zimowy dla naszej parafii.

 4. Dziś po Mszy Św. o godz. 10.00 katecheza dla dzieci komunijnych. Za tydzień kolejna katecheza dla młodzieży bierzmowanej. Plan katechez do końca roku kalendarzowego zamieszczony jest na stronie internetowej parafii.

 5. W przyszłą Niedzielę przeżywać będziemy XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa”. W tym dniu przed kościołem, zgodnie z apelem biskupów, zbierane będą ofiary do puszek na Fundacje Dzieło Nowego Tysiąclecia.

 6. Trwa remont prezbiterium naszego kościoła. Serdecznie dziękuję wszystkim za wyrozumiałość, szczególnie podczas nabożeństw w tygodniu, które raz sprawowane były w kaplicy Miłosierdzia Bożego. Proszę też o modlitewne wsparcie tych prac, które pragniemy częściowo zakończyć w tym tygodniu.

 7. W sobotę 13 października zapraszam na ostatnie Nabożeństwo Fatimskie. Zaczniemy je modlitwą różańcową o godz. 17.30, następnie procesja maryjna z figurą MB Fatimskiej a po niej Msza Św. o godz. 18.00.

 8. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego a także październikowy numer Naszej Parafii.