III NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 STYCZNIA 2019

  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu we czwartek wspomnienie Św. Jana Bosko w sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej
  2. Po przerwie kolędowej wznawiamy katechezę sakramentalną – dziś katecheza po Mszy św. o godz. 10.00 dla dzieci pierwszokomunijnych a za tydzień dla młodzieży do bierzmowania.
  3. W sobotę przypada Uroczystość Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w tym dniu rano o godz. 10.00 i po południu o godz. 17.00 i 18.00. Ofiary składane w tym dniu na tacę tradycyjnie przeznaczone są utrzymanie zakonów kontemplacyjnych w naszej Archidiecezji. Poświęcenie świeć podczas każdej Mszy św. Na Msze św. na godz. 17.00 serdecznie zapraszam dzieci przygotowujące się do I komunii św. wraz z rodzicami. Dzieci przynoszą ze sobą świece albo od chrztu albo komunijną. W czasie Mszy św. nastąpi uroczyste wyznanie wiary przez dzieci.
  4. W sobotę też od godz. 12.30 do godz. 13.00 można w zakrystii odbierać zamówione alby dla dzieci komunijnych.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca – okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00. Młodzież do bierzmowania przystępuje do spowiedzi w przyszłym tygodniu w I czwartek miesiąca 7 lutego od godz. 16.30.
  6. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego.