VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 LUTEGO 2019

  1. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne I piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 16.30. Młodzież do bierzmowania przystąpi do spowiedzi św. bezpośrednio przed bierzmowaniem. W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny duszpasterskie u chorych. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 comiesięczne spotkanie Żywego Różańca.
  2. Pragnę poinformować, że sakrament bierzmowania odbędzie się w naszej parafii w sobotę 16 marca i udzieli go Ks. Biskup Wiesław Szlachetka. W związku z tym, w środę 27 lutego o godz. 19.00 odbędzie się w kościele obowiązkowe spotkanie dla rodziców młodzieży przystępującej do tego sakramentu.
  3. W związku z przygotowaniami do bierzmowania najbliższa katecheza dla dziec przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w Niedzielę 17 marca po Mszy św. o godz. 10.00.
  4. Osoby zainteresowane spotkaniami w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Gowinie serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne w najbliższą środę 27 lutego na godz. 16.00 do szkoły podstawowej.
  5. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego.