I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10.03.2019

  1. W najbliższą sobotę 16 marca o godz. 17.00 Ks. Biskup Wiesław Szlachetka udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania. Młodzież przygotowuje się do przyjęcia tego sakramentu podczas codziennej Nowenny do Ducha Św. Rodziców młodzieży zapraszam we czwartek od godz. 19.20 do posprzątania świątyni. Spowiedź dla młodzieży i ich rodziców w piątek od godz. 19.10.Proszę też wszystkich parafian o modlitwę w intencji młodzieży mającej przyjąć sakrament bierzmowania.
  2. W przyszłą Niedzielę przeżywać będziemy pod hasłem „Misjonarze mocą Ducha” Niedzielę Ad Gentes – Niedzielę misyjną. W tym dniu przed kościołem zbierane będą także ofiary do puszki na pomoc misjonarzom.
  3. Serdecznie zapraszam na Nabożeństwa Wielkopostne. Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz. 17.00 oraz następna po Mszy św. o godz. 18.00. Gorzkie Żale śpiewać będziemy w Niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00.
  4. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę a przeznaczone na opłacenie prac remontowych i zakup sprzętu do salki parafialnej w domu katechetycznym. Odnowioną salkę poświęci Ks. Biskup Wiesław Szlachetka w czasie pobytu w naszej parafii z racji bierzmowania.
  5. Siostry Zmartwychwstanki zapraszają 16 marca na dzień Otwartych Drzwi do prowadzonej przez nich szkoły. Szczegółowe informacje na plakacie w gablotce. Jutro też o godz. 19.00 odbędzie się w naszej szkole podstawowej spotkanie dotyczące Odnawialnym Źródłom Energii.
  6. Wychodząc z kościoła u ministrantów do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego a także wielkopostny numer „Naszej Parafii”. W zakrystii po Mszy św. można też nabywać w cenie 8 zł paschaliki wielkanocne.