XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 CZERWCA 2019

W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

  • w środę Święto Św. Tomasza Apostoła,
  • w sobotę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  1. W miniony czwartek zakończyliśmy Oktawę Bożego Ciała – raz jeszcze dziękuję za udział w oktawie – dziewczynkom za sypanie kwiatów, dzieciom komunijnym, niosącym feretrony, sztandary, różaniec i baldachim, służbie ołtarza, śpiewającym. Wszystkim za wszystko wielkie Bóg zapłać.
  2. Od jutra rozpoczynamy miesiąc lipiec. Trwa czas wakacyjnego odpoczynku – wszystkim udającym się na urlop życzymy wielu wrażeń, pięknej pogody, witamy też wszystkich gości. Tradycyjnie w lipcu i sierpniu wieczorna Msza św. jest odprawiana o godz. 19.00 natomiast w każdy wtorek o godz. 9.00 rano.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w I piątek od godz. 17.00. Natomiast w I sobotę od godz. 9.00 odwiedziny duszpasterskie u chorych.
  4. Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego a także dwumiesięcznik o aniołach i życiu duchowym Któż jak Bóg.