XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 07 LIPCA 2019

W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

  • w poniedziałek wspomnienie Św. Jana z Dukli kapłana,
  • w piątek wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu bpa i męczennika
  • w sobotę wspomnienie Św. pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta.
  1. Trwa czas wakacyjnego odpoczynku – wszystkim udającym się na urlop życzymy wielu wrażeń, pięknej pogody, witamy też wszystkich gości w naszej parafii. Tradycyjnie w lipcu i sierpniu wieczorna Msza św. jest odprawiana o godz. 19.00 natomiast w każdy wtorek o godz. 9.00 rano. W okresie wakacyjnym biuro parafialne czynne w poniedziałek, środę i piątek przez pół godziny po wieczornej Mszy św. o godz. 19.00.
  2. W sobotę serdecznie zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie, które rozpoczniemy Mszą św. o godz. 19.00 a po niej procesja różańcowa z figurą Matki Bożej wokół kościoła.
  3. Na prośbę wielu parafian zakupiono dodatkowe urządzenie do naszego „elektronicznego organisty” pozwalające wyświetlać sam tekst śpiewanych piosenek. Zwracam się z prośbą by kolekta w przyszłą Niedzielę była przeznaczona na pokrycie kosztów zakupu tego urządzenia.
  4. Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego.