UROCZYSTOŚĆ ŚW. RODZINY 29 GRUDNIA 2019

  1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Św. Rodziny z Nazaretu. Dziś nasze modlitwy kierujemy do Świętej Rodziny z Nazaretu o świętość naszych rodzin wypraszając dla nich dar wzajemnej miłości i pokoju.
  2. W najbliższy wtorek pożegnamy rok 2019. Serdecznie zapraszam na godz. 18.00 na Msze św. dziękczynno-przebłagalną za miniony rok. Po Mszy św. specjalne nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego.
  3. W środę powitamy Nowy Rok 2020. W Kościele jest to Święto Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Pokoju. Msze św. w tym dniu – rano o godz. 10.00 i 12.00 i po południu o godz. 18.00.
  4. W najbliższą Niedzielę 5 stycznia – zapraszam na Mszę św. o godz. 8.00 a po niej na spotkanie opłatkowe Wspólnoty Różańcowe – Żywy Różaniec, Margaretki i Różaniec Rodziców za Dzieci. Natomiast 6 stycznia po Mszy św. o godz. 10.00 na spotkanie opłatkowe zapraszam Radę Parafialną.
  5. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska – kolędę. Program całej kolędy umieszczony jest w gablotce przed kościołem i na stronie internetowej naszej parafii. Proszę też by osoby, które przybyły do naszej parafii, nowi mieszkańcy zgłosili chęć przyjęcia kolędy po Mszy św. w zakrystii.
  6. Przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy świąteczny numer Naszej Parafii.