II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 05 STYCZNIA 2020

  1. W kalendarzu liturgicznym: jutro przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. w tym dniu jak w każdą Niedzielę o godz. 8.00. 10.00 i 12.00. Poświęcenie kredy podczas każdej Mszy Św. Ofiary składane za kredę tradycyjnie przeznaczone są na pomoc naszym misjonarzom.
  2. Jutro też o godz. 13.30 rozpocznie się w Wejherowie pod hasłem: „Cuda, cuda ogłaszają” przejdzie Orszak Trzech Króli. Początek orszaku przy Pałacu Przebendowskich.
  3. Jutro 6 stycznia – zapraszam na Mszę św. o godz. 10.00 a po niej na spotkanie opłatkowe Parafialną Radę Duszpasterską i Ekonomiczną. Natomiast w przyszłą Niedzielę 12 stycznia po Mszy św. o godz. 10.00 na spotkanie opłatkowe zapraszam Liturgiczną Służbę Ołtarza i Dzieci Marii.
  4. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska – kolędę. Program całej kolędy umieszczony jest w gablotce przed kościołem i na stronie internetowej naszej parafii. Proszę też by osoby, które przybyły do naszej parafii, nowi mieszkańcy zgłosili chęć przyjęcia kolędy po Mszy św. w zakrystii.