NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 12 STYCZNIA 2020

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Chrztu Pańskiego, którą kończymy w Kościele okres Bożego Narodzenia. W tradycji naszego narodu czas bożonarodzeniowy trwa do 2 lutego to jest do święta Ofiarowania Pańskiego. Dziękujmy dziś Bogu z dar naszego chrztu św., za naszych rodziców i rodziców chrzestnych.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszam na spotkanie opłatkowe Liturgiczną Służbę Ołtarza oraz Dzieci Marii.
  3. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska – kolędę. Program całej kolędy umieszczony jest w gablotce przed kościołem i na stronie internetowej naszej parafii. Proszę też by osoby, które przybyły do naszej parafii, nowi mieszkańcy zgłosili chęć przyjęcia kolędy po Mszy św. w zakrystii.
  4. Wszystkie osoby, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie mogą zapisywać się w zakrystii na kolędę dodatkową, która odbędzie się 23 stycznia.
  5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.