II NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 STYCZNIA 2020

W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

  • we wtorek wspomnienie Św. Agnieszki dziewicy i męczennicy,
  • w piątek wspomnienie Św. Franciszka Salezego – biskupa i doktora Kościoła,
  • w sobotę święto nawrócenia Św. Pawła Apostoła.
  1. Od wczoraj trwa w Kościele pod hasłem „Życzliwymi bądźmy” Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Niech będzie to czas gorliwszej modlitwy aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili jedną owczarnię pod wodzą jednego Pasterza.
  2. W środę 22 stycznia o godz. 9.00 zostanie odprawione Nabożeństwo do Św. Rity z obrzędem poświęcenia róż. Intencje do Św. Rity można składać do skrzynki przy filarze.
  3. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska – kolędę. Program całej kolędy umieszczony jest w gablotce przed kościołem i na stronie internetowej naszej parafii. Proszę też by osoby, które przybyły do naszej parafii, nowi mieszkańcy zgłosili chęć przyjęcia kolędy po Mszy św. w zakrystii.
  4. Przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego a dla dzieci Mały Gość Niedzielny a także dwumiesięcznik o życiu duchowym i aniołach Któż jak Bóg.