XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 lipca 2020

 1. Zapowiedzi przedślubne: sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Robert Hinc, kawaler, rzym-kat., z Gowina i Beata Dampc, panna, rzym-kat., z Żukowa; Wojciech Podwojski, kawaler, rzym-kat., z Gowina i Weronika Nowak, panna, rzym-kat., z Gościcina.
 2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
 • w poniedziałek wspomnienie Św. pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta;
 • w środęwspomnienie Św. Bonawentury bpa i doktora Kościoła;
 • we czwartek wspomnienie NMP z Góry Karmel.
 1. Rozpoczęliśmy czas wakacji. Życzymy wszystkim wyjeżdżającym na zasłużony odpoczynek Bożego błogosławieństwa i wielu ciekawych wrażeń i nabrania sił do podjęcia swoich codziennych obowiązków. Witamy też wszystkich gości przybyłych do naszej parafii. Pamiętajmy też w okresie wakacyjnym o niedzielnej i świątecznej Mszy św.
 2. Jutro zapraszam na kolejne Nabożeństwo Fatimskie, które rozpoczniemy wspólną modlitwą różańcową o godz. 18.30, następnie Msza św. wotywna o NMP Fatimskiej.
 3. W środę w 15 dniu miesiąca po Mszy św. odmówimy litanię do Św. Izydora Oracza – patrona naszej parafii o Boże błog. dla rolników na czas żniw.
 4. W okresie wakacyjnym Msza św. w tygodniu sprawowana jest o godz. 19.00 a we wtorki o godz. 9.00. Proszę, by osoby, które zamówiły Msze św. we wtorki pamiętały o zmianie godziny sprawowania Mszy św.
 5. Biuro parafialne w okresie wakacyjnym czynne jest w poniedziałek, w środę i w piątek od godz. 18.00 do godz. 18.30.
 6. Na stoliku przy konfesjonale wyłożona została prasa katolicka „Gość Niedzielny” oraz wakacyjny numer „Naszej Parafii”. Opłatę za prasę proszę wrzucać do skrzyneczki.