XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 październik 2020

 1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
 • we wtorek wspomnienie Bł. Hieronima Koźmińskiego,
 • we czwartek wspomnienie Św. Teresy od Jezusa,
 • w piątek wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej
 • w sobotę wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego.
 1. Trwa miesiąc różańcowy – różaniec w naszym kościele codziennie o godz. 17.30 a w Niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00. Różaniec dla dzieci i młodzieży we wtorki i we czwartki o godz. 17.00.
 2. Dzisiaj pod hasłem „Totus Tuus” obchodzimy XX Dzień Papieski. Przed kościołem tradycyjna zbiórka ofiar na stypendia fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 3. We wtorek 13 października przeżywać będziemy kolejne Nabożeństwo Fatimskie, które rozpoczniemy modlitwą różańcową o godz. 17.30. We czwartek w 15 dniu miesiąca po różańcu odmówimy litanie do Św. Izydora – patrona naszej parafii.
 4. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na tacę a przeznaczone na zakup opału dla parafii na okres jesienno-zimowy. Na ten cel zebraliśmy 4500 zł. i 22 euro. Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i złożone ofiary.
 5. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 pierwsza katecheza sakramentalna do I komunii św a za tydzień kolejna do bierzmowania.
 6. Istnieje możliwość uczestnictwa w Warszatach uwielbieniowych, które odbędą się we wtorek o godz. 18.00 w konwikcie Św. Leona w Wejherowie. Szczegółowe informacje na plakacie na drzwiach kościoła.
 7. Na stoliku przy konfesjonale wyłożona została prasa katolicka Gość Niedzielny, do którego dołączony jest film DVD pt. „Ziemia Maryi” oraz październikowy numer Naszej Parafii.