XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 październik 2020

  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
  • w środę święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza,
  1. Trwa miesiąc różańcowy – różaniec w naszym kościele w tym tygodniu codziennie o godz. 17.30.
  2. Wczoraj rozpoczęła się w naszej parafii peregrynacja ikony Matki Bożej Wspomożycielki Prześladowanych Chrześcijan. Ikona będzie gościć w naszej parafii do piątku 30 października. Codziennie modlić się będziemy przed inkoną o godz. 17.30 odmawiając różaniec i o godz. 18.00 Msza św.
  3. W przyszłą Niedzielę 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w tym dniu o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00. Ze względów epidemiologicznych nie będzie procesji na cmentarz w tym dniu. Po Mszy św. o godz. 10.00 pomodlimy się za naszych zmarłych odmawiając wszystkie stacje – przewidziane w procesji – w kościele.
  4. Ojciec Św. Franciszek rozszerzył możliwość uzyskania odpustu za zmarłych na całym miesiąc listopad.
  5. Na stoliku przy konfesjonale wyłożono kartki na wypominki. Wypominki jednorazowe odmawiane będą do Niedzieli 8 listopada po Mszy wieczornej a w Niedzielę przed każdą Mszą św. – proszę wpisać datę kiedy mają być odmawiane – jeżeli w Niedzielę to też godz. Wypominki roczne proszę składać w zakrystii. Ofiary za wypominki przeznaczone są na opłacenie paneli fotowoltaicznych założonych na dachu domu katechetycznego.
  6. Na stoliku przy konfesjonale wyłożona została prasa katolicka Gość Niedzielny a dla dzieci Mały Gość Niedzielny.