NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 11 kwietnia 2021

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 serdecznie zapraszam na specjalne nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Dzisiejszy dzień jest też świętem patronalnym Caritas. Do puszki wystawionej na stoliku przy konfesjonale możemy złożyć ofiarę na potrzeby naszego gdańskiego Caritas. Od dziś też pod hasłem: „Jesteśmy wezwani do Miłosierdzia” rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia w Kościele.
  2. W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju pragnę przypomnieć, że w kościele w czasie nabożeństwa może przebywać 13 osób. Przebywając w świątyni obowiązkowo zakrywamy usta i nos a także zachowujemy dystans między sobą – zajmujemy wyznaczone miejsca. Płyn do dezynfekcji rąk znajduje się przy konfesjonale na parapecie.
  3. Jutro o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Rycerzy Kolumba i ich rodzin.
  4. We czwartek w 15 dniu miesiąca po Mszy św. o godz. 18.00 zostanie odmówiona litania do patrona naszej parafii Św. Izydora.
  5. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim za okazane wsparcie i dar modlitwy podczas choroby a także w dniach poprzedzających pogrzeb mojej Mamy. Dziękuję także za pomoc w organizacji pogrzebu oraz za udział w pogrzebie, za modlitwę i złożone kwiaty. Wszystkim za wszystko z serca płynące Bóg zapłać.
  6. Na stoliku wyłożona jest nowa prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego.
  7.  W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin +Kazimierz Langa z Pętkowic, którego pogrzeb odbył się wczoraj. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu….