IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25 kwietnia 2021

 1. Zapowiedzi przedślubne: sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Damian Szur, rzym-kat., kawaler z Gowina i Wioletta Ozdowska, rzym-kat., panna z Gowina oraz Mariusz Bizewski, rzym-kat., kawaler z Szemuda i Anita Tetzlaff, rzym-kat., panna z Gowina.
 2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
  – we czwartek Święto Św. Katarzyny Sienneńskiej,
  – w sobotę wspomnienie Św. Józefa Robotnika.
 3. Dziś rozpoczynamy pod hasłem: „Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy” 58. Tydzień Modlitw o Powołania. Niech nie ustaje nasza modlitwa o nowe, liczne i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.
 4. Dzisiaj też duchowo jednoczymy się w ramach akcji Pola Nadziei z pomocą jaką niosą hospicja ludziom ciężko chorym. Na stoliku przy konfesjonale wystawiona jest puszka do której można złożyć ofiarę na pomoc dla puckiego hospicjum.
 5. Od soboty rozpoczynamy miesiąc maryjny Maj. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 a w Niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00.
 6. Serdecznie dziękuję za troskę i wsparcie naszej parafii w tych trudnych dla nas wszystkich czasach. Dziękuję za ofiary składane na tacę a także te przesyłane na konto parafii.
 7. Na stoliku wyłożona jest nowa prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego a dla dzieci Mały Gość Niedzielny z pięknym obrazem Św. Józefa.
 8. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej:
  +Kazimierz Miotkę z Pętkowic,
  +Jacek Nadzikiewicz z Gowina.
  Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu…