V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 2 maja 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

2 maja 2021 r.

 1. Zapowiedzi przedślubne: sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Damian Szur, rzym-kat., kawaler z Gowina i Wioletta Ozdowska, rzym-kat., panna z Gowina.
 2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
 3. w poniedziałek Uroczystość NMP Królowej Polski,
 4. we wtorek wspomnienie Św. Floriana – patrona strażaków,
 5. we czwartek Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba,
 6. w sobotę Uroczystość Św. Stanisława bpa i męczennika.
 7. Jutro przypada Uroczystość NMP Królowej Polski – Głównej Patronki Naszej Ojczyzny. Msze św. w tym dniu tak jak w Niedzielę  o godz. 8.00, 10.00 i 12.00.
 8. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo majowe odprawiane codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 a w Niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00. Zachęcam też to spotkań majowych przy krzyżach i kapliczkach pamiętając o zachowaniu obostrzeń sanitarnych.
 9. W ubiegłym tygodniu na pomoc dla puckiego hospicjum w ramach akcji Pola Nadziei zebraliśmy 469,50 zł. W gablotce wywieszone jest podziękowanie, które otrzymaliśmy od hospicjum.
 10. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek zapraszamy na kolejny wieczór uwielbienia, który rozpocznie się zaraz po majowym. W czasie Mszy św. o godz. 18.00 egzorcyzmowanie wody, soli i oleju. W I piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 16.30 do 18.00. W I sobotę odwiedziny duszpasterskie u chorych od godz. 9.00.
 11. Serdecznie dziękuję za troskę i wsparcie naszej parafii w tych trudnych dla nas wszystkich czasach. Dziękuję za ofiary składane na tacę a także te przesyłane na konto parafii.
 12. Na stoliku wyłożona jest nowa prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego.
 13. Wójt Gminy Wejherowo podaje do publicznej wiadomości, że wybory przeterminowe w gminie Wejherowo zaplanowane na 9 maja 2021 r. zostały przesunięte na 13 czerwca 2021. Szczegółówe informacje znajdują się na stronie internetowej Urzędu Gminy Wejherowo.