XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 czerwca 2021

 1. Zapowiedzi przedślubne: sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Marcin Langer, kawaler, rzym-kat., z Choczewa i Paula Hinca, panna, rzym-kat., z Gowina.
 2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
  – w poniedziałek wspomnienie Błogosławionego Michała Kozala biskupa,
  – we czwartek wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego.
 3. Trwa miesiąc czerwiec poświęcony w kościele Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe odprawiane codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 a w Niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00.
 4. W tym tygodniu próby dla dzieci z kl. III A przed komunią św. od poniedziałku do środy o godz. 16.00 w kościele. Spowiedź w piątek o godz. 16.00.
 5. Pragnę zaprosić całą wspólnotę parafialną do dziękczynienia jakie będę składał Bogu za 25 lat mojej posługi kapłańskiej. Mszę św. dziękcznną odprawię w przyszłą Niedzielę 20 czerwca o godz. 12.00. W uroczystościach udział weźmie Ks. Bp Zbigniew Zieliński.
 6. W ramach uroczystości jubileuszowych 25-lecia kapłaństwa w przyszłą Niedzielę podczas Mszy św. o godz. 8.00 zostaną uroczyście wprowadzone do naszej świątyni relikwie Św. Siostry Faustyny. Obecność relikwii Św. Faustyny niech zachęcą nas do jeszcze gorliwszego zaufania i działania na rzecz Bożego Miłosierdzia.
 7. Od przyszłej niedzieli 20 czerwca przestaje obowiązywać dyspensa od udziału w niedzielnej mszy św., która została udzielona ze względów pandemicznych.
 8. Na stoliku wyłożona jest nowa prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego.
 9. W ubiegłym tygodniu Bóg powołał do wieczności +Jurand Kamiński lat 75 z Gowina. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu…