XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 03 października 2021

 1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
  – w poniedziałek wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu,
  – we wtorek wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej,
  – we czwartek wspomnienie NMP Różańcowej.
 2. Serdecznie zapraszamy Rycerzy Kolumba i ich rodziny na Mszę św., która zostanie odprawiona w ich intencji jutro o godz. 18.00.
 3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Z racji wspomnienia NMP Różańcowej zapraszamy wszystkich członków Żywego Różańca i Różańca rodziców za dzieci do wspólnej modlitwy. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na kolejne uwielbienie Chrystusa Eucharystycznego.
 4. Trwa miesiąc różańcowy październik. Modlitwa różańcowa codziennie o godz. 17.30 natomiast w Niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00. Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 17.00.
 5. W czwartek, 7 października rozpocznie się dwumiesięczna  modlitwa różańcowa o błogosławieństwo dla naszych miast i wsi oraz dla całej naszej Ojczyzny Morze Modlitwy. Zachęcamy do włączenia się w tę inicjatywę poprzez odmówienie codziennie jednej dziesiątki różańca przez dwa miesiące. Szczegóły na ulotkach wyłożonych na stoliku i w gablotce parafialnej.
 6. W przyszłą Niedzielę obchodzić będziemy pod hasłem „Nie lękajcie się” kolejny Dzień Papieski. W tym dniu zbiórka ofiar na pomoc dla dzieci i młodzieży w ramach fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 7. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 pierwsza katecheza dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania a w przyszłą Niedzielę dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 8. Na stoliku wyłożona jest nowa prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego.