UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ RODZINY – 26 grudnia 2021

 1. Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Mariusz Nowak, kawaler, rzym-kat., z Ustarbowa i Joanna Lesner, panna, rzym-kat., z Gościcina.
 2. W związku z dużą liczbą zakażeń koronawirusem przypominam o obowiązku zakrywania w kościele ust i nosa.
 3. Dziś przypada Uroczystość Św. Rodziny. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. Wychodząc z kościoła możemy otrzymać broszurę o rodzinie przygotowaną przez Ks. Arcybiskupa Tadeusza Wojdę.
 4. W piątek zakończymy Rok Pański 2021 a w nocy powitamy 2022. Msza św. dziękczynna za miniony rok z nabożeństwem dziękczynno-przebłagalnym o godz. 18.00.
 5. W sobotę w Nowy Rok przypada Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to święto obowiązkowe. Msze św. o godz. 10.00, 12.00 i po południu o 18.00.
 6. Ks. Arcybiskup podjął decyzję odnośnie do tegorocznej kolędy. W dekanacie wybraliśmy formę ubiegłoroczną – codziennie zapraszamy do świątyni mieszkańców poszczególnych ulic na Mszę św. o godz. 18.00 w ich intencji z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem poszczególnych rodzin. Nowych mieszkańców, którzy pragną aby poświęcić ich domy proszę o indywidualny kontakt w zakrystii. Na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji mieszkańców naszej parafii zapraszam kolejno:
  – w poniedziałek wszystkich mieszkańców Ustarbowa
  – we wtorek wszystkich mieszkańców Pętkowic
  – w środę mieszkańców osiedla Zaciszne Zalesie i Sierra Golf
  – w czwartek mieszkańców Gowina ulic: Kwiatowej, Diamentowej, Szafirowej, Akacjowej, Chabrowej, Jaśminowej, Jagodowej, Borówkowej i Wrzosowej.
 7. Na stoliku wyłożona nowa prasa katolicka nowy świąteczny numer Gościa Niedzielnego w cenie 9 zł.