XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 03 lipca 2022

 1. Zapowiedzi przedślubne: sakrament małżeństwa pragną zawrzeć Wojciech Kądziela, rzym-kat., kawaler z Gowina i Joanna Hennig, rzym-kat., panna z Gowina.
 2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
  – w środę wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej zakonnicy
  – w piątek wspomnienie Św. Jana z Dukli kapłana.
 3. Trwa czas wakacji – wszystkim udającym się na zasłużony odpoczynek życzymi pięknej pogody i wielu ciekawych wrażeń. Pamiętajmy, by na wakacyjnych drogach nie zabrakło drogi do Pana Boga. Witamy też w parafii wszystkich przybyłych gości.
 4. We czwartek przypada I czwartek miesiąca. O godz. 18.00 Msza św. wraz z egzorcyzmowaniem wody, soli i oleju. Po Mszy św. godzina święta z modlitwą o wewnętrzne uzdrowienie.
 5. W okresie wakacyjnym Msze św. w tygodniu odprawiamy w poniedziałek, środę piątek i sobotę o godz. 18.00, natomiast we wtorek i czwartek o godz. 9.00. Także biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek, środę i piątek przez pół godziny po wieczorej Mszy św.
 6. Od jutra 4 lipca rozpoczynamy nowennę przed Dniem Męża i Żony do Św. Zeli i Ludwika Martinów rodziców Św. Tereski od Dzieciątka Jezus. 13 lipca w dniu kiedy święci małżonkowie zawarli sakrament małżeństwa odmówimy litanię do Św. Zeli i Ludwika oraz zawierzymy małżonków naszej parafii MB Fatimskiej i w czasie Mszy św. o godz. 18.00 możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. Do modlitwy zapraszamy wszystkich małżonków a także te małżeństwa, które przechodzą kryzys, są w separacji lub grozi im rozbicie.
 7. Na stoliku wyłożona prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego.