XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 31 lipca 2022

 1. Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Adam Zimny, rzym-kat., kawaler z Wyrzecina i Julita Myszkowska, rzym-kat., panna z Gowina, Mateusz Węsierski, rzym-kat., kawaler z Gowina i Małgorzata Potera, rzym-kat., panna z Radomia oraz Daniel Hirsz, rzym-kat., kawaler z Masłowa i Katarzyna Siewierska, rzym-kat., panna z Ustarbowa.
 2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
  – w poniedziałek wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego,
  – we czwartek wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya,
  – w sobotę Święto Przemienia Pańskiego.
 3. Trwa czas wakacji – wszystkim udającym się na zasłużony odpoczynek życzymi pięknej pogody i wielu ciekawych wrażeń. Pamiętajmy, by na wakacyjnych drogach nie zabrakło drogi do Pana Boga. Witamy też w parafii wszystkich przybyłych gości.
 4. W poniedziałek w liturgiczne wspomnienie Św. Krzysztofa zebraliśmy na pomoc w zakupie pojazdów mechanicznych dla misjonarzy w ramach akcji MIVA Polska 490 zł. Bóg zapłać za ofiary
 5. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne I czwartek o godz. 18.00 Msza św. z egzorcyzmowaniem wody, soli i oleju i po Mszy św. Godzina Święta z modlitwą o wewnętrzne uzdrowienie. W I piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. Po Mszy św. o godz. 18.00 comiesięczny różaniec mężczyzn. W I sobotę rano o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP i od godz. 9.00 odwiedziny duszpasterskie u chorych.
 6. Na stoliku wyłożona prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego.