XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02 października 2022

 1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
  – we wtorek wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu,
  – w środę wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej,
  – w piątek wspomnienie NMP Różańcowej.
 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 pierwsza katecheza sakramentalna dla dzieci komunijnych a za tydzień dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
 3. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Rycerzy Kolumba i ich rodzin. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla rycerzy w sali parafialnej.
 4. Trwa miesiąc różańcowy październik. Różaniec codziennie o godz. 17.30 a w Niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00. Różaniec dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 16.30.
 5. Od 7 października można włączyć się w akcję Morze Modlitwy. Szczegółowe informacje na plakacie w gablotce parafialnej i na ulotkach wyłożonych na stoliku przy konfesjonale.
 6. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne. W I czwartek o godz. 18.00 Msza św. z egzorcyzmowaniem wody, soli i oleju. Po Mszy św. Godzina Święta z uwielbieniem Jezusa Eucharystycznego i modlitwą o wewnętrzne uzdrowienie. W I piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00 do 17.30. W I sobotę rano o godz. 8.00 Msza św. z nabożeństwem wynagradzającym do Niepokalanego Serca NMP a od godz. 9.00 odwiedziny duszpasterskie u chorych.
 7. Na stoliku wyłożona prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego. Jest także do nabycia numer specjalny GN poświęcony Św. Siostrze Faustynie w cenie 11 zł.