XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 października 2022

  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
    – w piątek Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  2. Przeżywamy dzisiaj pod hasłem: „Będziecie moimi świadkami” Niedzielę misyjną. Naszą modlitwą i ofiarą składaną przy wyjściu z kościoła można wesprzeć pracę naszych misjonarzy. Bóg zapłać za okazane serce.
  3. Trwa miesiąc różańcowy październik. Różaniec codziennie o godz. 17.30 a w Niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00. Różaniec dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 16.30.
  4. W ubiegłą Niedzielę na pomoc dla dzieci i młodzieży w ramach Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 750 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  5. Zbliża się miesiąc listopad czas modlitwy za zmarłych. Na stoliku wyłożone są kartki na wypominki roczne i jednorazowe. Wypominki jednorazowe odmawiane będą od 2 do 6 listopada po Mszy św. o godz. 18.00 a w niedzielę po każdej Mszy św. Jeżeli chcemy uczestniczyć w modlitwie proszę wpisać datę i godz. kiedy mają być odmówione. Wypominki roczne od Niedzieli 16 listopada o godz. 9.45.
  6. W piątek przypada Święto Patronalne Ks. Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Tadeusza Wojdy. Pamiętajmy o Pasterzu naszej diecezji w naszych modlitwach.
  7. Na stoliku wyłożona prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego.
  8. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku +Ludwika Jóskowskiego z Ustarbowa. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu….