UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA – 25 grudnia 2022

 1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
  – we wtorek przyada Święto Św. Jana Ewangelisty,
  – w środę Święto Św. Młodzianków męczenników,
  – w piątek Święto Św. Rodziny z Nazaretu.
 2. Wyrażam ogromną wdzięczność, wszystkim a szczególnie dzieciom, którzy uczestniczyli w tegorocznych roratach. Dziękuję też za okazanie serca dla biednych i potrzebujących, za złozone dary pod ołtarzem Bożego Miłosierdzia.
 3. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia świąt Bożego Narodzenia. Dziękuję darczyńcom choinki do kościoła, strażakom z naszej OSP za jej ustawienie i przyozdobienie, kwiaciarni Kwiaty u Jasi za dekoracje kościoła, LSO oraz za ustawienie szopki na schodach do kościoła. Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać.
 4. Msze św. w I Dzień Św. o godz. 10.00 i 12.00 a w II Dzień Św. o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. Tradycyjnie w tym dniu wspieramy uczelnie katolickie, w tym KUL.
 5. We wtorek rozpoczynamy wizytę duszpasterską w naszej parafii – kolęde. Kolęda od godz. 15.00 we wtorek w Ustarbowie wieś (rozpoczniemy od strony Sopieszyna), w środę  Ustarbowo wybudowanie. We czwartek Pętkowice bloki (rozpoczęcie od ul. Wejherowskiej) i w piątek Pętkowice wieś.
 6. W sobotę zakończymy kolejny rok kalendarzowy. Serdecznie zapraszam na Mszę św. dziękczynną za kolejny rok i na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na godz. 18.00. Msze św. w Nowy Rok o godz. 10.00, 12.00 i dodatkowa o godz. 18.00.
 7.  Na stoliku wyłożona prasa katolicka – nowy podwójny numer Gościa Niedzielnego.