III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 12 marca 2023

  1. Od dziś rozpoczynamy w naszej parafii czas rekolekcji wielkopostnych. Serdecznie witamy O. Władysława Bodziony redemptorystę. Nauki rekolekcyjne dziś podczas każdej Mszy św. Spotkania rekolekcyjne od poniedziałku do środy dla dorosłych rano o godz. 10.00 i 18.00. Spotkania rekolekcyjne dla dzieci o godz. 16.00 i dla młodzieży i długo pracujących o godz. 19.15. Okazja do spowiedzi św. we wtorek rano od godz. 9.00 do 10.00 i po południu od godz. 16.30 do 17.30. Uczyńmy wszystko by w codziennym zabieganiu znaleźć czas by zatrzymać się i zadbać o własną duszę.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Wielkopostne. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17.00 wraz z komunią świętą i po Mszy św. o godz. 18.00. Gorzkie Żale śpiewamy tradycyjnie w Niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00. Do skarbonki na filarze można też składać swoją ofiarę w ramach Jałmużny Wielkopostnej.
  3. W ubiegłą Niedzielę w ramach zbiórki na pomoc dla misjonarzy zebraliśmy 1000 zł i 50 euro. Bóg zapłać za okazane serce i wsparcie.
  4. W przyszłą Niedzielę w liturgiczne wspomnienie Św. Józefa Oblubieńca NMP odpust w Sychowie. Msza odpustowa o godz. 12.00. W naszym kościele w tym dniu Rycerze Kolumba po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszają na film o Św. Józefie.
  5. Osoby planujące zawrzeć związek małżeński informujemy, że najbliższe nauki przedślubne odbędą się w dniach od 20 do 23 marca o godz. 19.00 w Gościcinie.
  6. Na stoliku przy konfesjonale wyłożona prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego.