NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 9 kwietnia 2023

  1. Przeżywamy dziś Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Pan Jezus obiecał Św. Siostrze Faustynie wiele łask tym, którzy w dniu dzisiejszym ufnie zwrócą się do Bożego Miłosierdzia. Dziś na godz. 15.00 zapraszamy na specialne Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Dzisiej też przed kościołem zbierane są ofiary na Caritas Archidiecezji Gdańskiej na spalony dom terapii zajęciowej w Krzywym Kole.
  2. Informujemy że w dniach od 15 do 22 kwietnia Ks. Proboszcz będzie nieobecny w parafii z racji wyjazdu na pielgrzymkę kapłańską. W tych dniach posługę w parafii sprawuje O. Bartłomiej OFM z klasztoru z Wejherowa. W razie pilnych spraw proszę o kontakt z Ojcem po wieczornych Mszach św. lub z panem kościelnym Stefanem.
  3. W najbliższą środę nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00 po niej wieczorna Msza św.
  4. W sobotę 22 kwietnia odprawione zostanie kolejne Nabożeństwo do Św. Rity. O godz. 18.00 Msza św. z poświęceniem róż a Po Mszy Nabożeństwo do patronki spraw trudnych i beznadziejnych.
  5. Na stoliku wyłożona prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego.