XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 czerwca 2023

  1. Zapowiedzi przedślubne. Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Marcin Tetzlaff, kawaler, rzym-kat. z Gowina i Malwina Hewelt, panna, rzym-kat. z Luzina.
  2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
    – w sobotę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  3. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe, które odprawiane jest codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 a w Niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00.
  4. Raz jeszcze bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w Oktawie Bożego Ciała – LSO, niosącym baldachim, krzyż, świece, chorągwie, feretrony i różaniec, OSP Gowino, dziewczynkom sypiącym kwiatki, a także Wam, moi drodzy, za udział w Oktawie.
  5. We czwartek 22 czerwca zapraszamy na kolejne spotkanie ze Św. Ritą. O godz. 18.00 Msza św. z obrzędem poświęcenia róż i po Mszy św. nabożeństwo do patronki spraw trudnych i beznadziejnych.
  6. W najbliższy piątek 23 czerwca zakończymy kolejny rok szkolnej i katechetycznej pracy. Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.45. (Zakończenie roku szkolnego dla kl. starszych o 7.30 a dla młodszych o 9.30).
  7. W przyszłą Niedzielę odbędzie się na boisku szkolnym w godzinach od 15.00 do 19.00 festyn „Gramy dla Mateusza” podczas którego zbierane będą fundusze na turnus rehabilitacyjny dla naszego małego parafianina Mateusza. Szczegóły na plakacie w gablotce parafialnej. Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawach.
  8. Na stoliku wyłożona prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego a dla dzieci Mały Gość Niedzielny.