XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 czerwca 2023

 1. Zapowiedzi przedślubne. Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Milołaj Wąsik, kawaler, rzym-kat. z Pętkowic i Anna Jankiewicz, panna, rzym-kat. z Pętkowic oraz Marcin Tetzlaff, kawaler, rzym-kat. z Gowina i Malwina Hewelt, panna, rzym-kat. z Luzina.
 2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
  – w środę wspomnienie Św. Ireneusza bpa i męczennika,
  – we czwartek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.
 3. Serdecznie zapraszamy do piątku na Nabożeństwo Czerwcowe, które odprawiane jest po Mszy św. o godz. 18.00.
 4. W miniony piątek zakończyliśmy rok szkolnej i katechetycznej pracy i rozpoczęły się wakacje. Bardzo serdecznie dziękuje paniom katechetkom za ich ofiarną pracę katechetyczną. Wszystkim życzę spokojnych wakacji.
 5. W najbliższy czwartek w Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła msze św. rano o godz. 10.00 i po południu o godz. 18.00. Ofiary składane w tym dniu na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej na tzw. Świętopietrze.
 6. W najbliższą sobotę przypada I sobota lipca. O godz. 7.15 rozmyślanie i modlitwa różańcowa a o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Odwiedziny u chorych w sobotę 8 lipca.
 7. Dzisiaj odbędzie się na boisku szkolnym w godzinach od 15.00 do 19.00 festyn „Gramy dla Mateusza” podczas którego zbierane będą fundusze na turnus rehabilitacyjny dla naszego małego parafianina Mateusza. Szczegóły na plakacie w gablotce parafialnej. Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawach.
 8. Na stoliku wyłożona prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego oraz dla dzieci Mały Gość Niedzielny.