XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 lipca 2023

  1. Zapowiedzi przedślubne. Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Marek Kaczmarek, kawaler, rzym-kat. z Gowina i Sandra Potrykus, panna, rzym-kat. z Kębłowa oraz Michał Niżnik, kawaler, rzym-kat. z Gowina i Paulina Drewa, panna, rzym-kat. z Ustarbowa.
  2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
    – w sobotę Święto Św. Marii Magdaleny.
  3. Trwa czas wakacji. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości i zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszym kościele. Wszystkim udającycm się na zasłużony wypoczynek życzymy wielu ciekawych wrażeń i dobrej pogody. Pamiętajmy też żeby na wakacyjnych drogach zawsze znaleźć drogę do Pana Boga.
  4. W okresie wakacyjnym ulega zmianie grafik sprawowanych Mszy św. Msza św. we wtorek i czwartek będzie odprawiana rano o godz. 9.00. Biuro parafialne w okresie wakacyjnym czynne w poniedziałek, środę i piątek przez pół godz. po wieczornej Mszy św.
  5. W sobotę w 22 dniu miesiąca lipca zapraszamy na kolejne Nabożeństwo do Św. Rity. Po Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie róż i nabożeństwo do patronki spraw trudnych i beznadziejnych.
  6. Na stoliku wyłożona prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego.