XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 listopada 2023

 1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
  – we czwartek Święto Poświęcenia Bazyliki Św. Jana na Lateranie,
  – w piątek wspomnienie Św. Leona Wielkiego papieża i doktora Kościoła,
  – w sobotę wspomnienie Św. Marcina z Tours bpa.
 2. Na stoliku przy konfesjonale wyłożone zostały kartki na wypominki jednorazowe i roczne. Wypominki jednorazowe odmawiane będą do środy 8 listopada po każdej Mszy św. Wypominki roczne zaczniemy odmawiać od Niedzieli 19 listopada. Ofiary składane na wypominki przeznaczone będą na zakup kolejnej partii opału dla parafii na okres jesienno-zimowy.
 3. W poniedziałek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Rycerzy Kolumba i ich rodzin – na którą zapraszam braci rycerzy wraz ze swoimi rodzinami. Po Mszy św. różaniec mężczyzn i o godz. 19.00 spotkanie formacyjne rycerzy w sali parafialnej.
 4. W sobotę 11 listopada przypada Święto Niepodległości. Wójt Gminy Wejherowo serdecznie zaprasza w tym roku na rodzinne obchody Święta Narodowego do Gowina. Początek świętowania Mszą św. w intencji Ojczyzny o godz. 9.00 w naszym kościele. Potem przemarsz na boisko szkolne i druga część programu. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie parafialnej.
 5. Na stoliku wyłożona prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego.