NIEDZIELA PALMOWA – 24 marca 2024

  1. Zapowiedzi przedślubne: sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Szymon Bujak, rzym-kat., kawaler z Gowina i Kinga Konkol, rzym-kat., panna z Wejherowa oraz Paweł Nadolski, rzym-kat., kawaler z Wejherowa oraz Weronika Jaedtke, rzym-kat., panna z Gowina
  2. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Palmową na pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Rozpoczynamy też Wielki Tydzień, który odsłania przed nami Wielkie Tajemnice naszego odkupienia podjęte przez mękę, śmierć i Zmartwychwstanie Pana Jezusa.
  3. Zapraszam na wspólne przeżywanie Triduum Paschalnego. Program Triduum dostępny w gablotce przed kościołem i na stronie internetowej parafii.
  4. Jutro w poniedziałek w naszej parafii dzień spowiedzi dekanalnej. Spowiedź rano od godz. 8.30 do 10.00 i po południu od godz. 15.30 do 17.30. Ostatnia spowiedź w dekanacie we wtorek w tych samych godzinach w Gościecinie. Proszę nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę.
  5. W Wielką Środę od godz. 9.30 spowiedź i komunia wielkanocna u chorych. Jeżeli są osoby chore czy starsze chętne spoza comiesięcznej listy odwiedzin – proszę o zgłaszanie tych osób w zakrystii po Mszy św.
  6. Dziś Rycerze Kolumba rozprowadzają przed kościołem palemki. Dochód przeznaczony na cele charytatywne.
  7. Pamiętajmy, że w nalbliższą sobotę zmieniamy czas – śpimy godzinę krócej.
  8. Na stoliku przy konfesjonale do nabycia prasa katolicka – najnowszy numer Gościa Niedzielnego.