XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 czerwca 2024

 1. Zapowiedzi przedślubne: sakrament małżeństwa pragną zawszeć: Daniel Kwidziński, kawaler, rzym-kat., z Ustarbowa i Paulina Giergińska, panna, rzym-kat,. z Redy oraz Bartłomiej Kasprzak, kawaler, rzym-kat., z Gowina i Aleksandra Klamrowska, panna, rzym-kat,. z Gowina.
 2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
  – w poniedziałek wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego zakonnika,
  – w piątek wspomnienie Św. Alojzego Gonzzagi zakonnika.
 3. Trwa miesiąc czerwiec – zapraszamy na nabożeństwo ku czci NSPJ codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00.
 4. Serdecznie zapraszam dziewczęta i chłopców do służenia Panu Bogu przy ołtarzu. Osoby chętne zapraszam o kontakt ze mną po każdej Mszy św.
 5. W piątek dzieci i młodzież zakończą kolejny rok szkolnej i katechetycznej pracy i rozpoczną wakacje. Serdecznie zapraszam dzieci ze szkoły podstawowej na Mszę św. dziękczynną za miniony rok szkolny na godz. 11.00 natomiast młodzież na Mszę św. na godz. 18.00.
 6. W sobotę w 22 dniu miesiąca zapraszamy na kolejne Nabożeństwo do Św. Rity. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie róż a po niej nabożeństwo do patronki spraw trudnych i beznadziejnych.
 7. Dzisiaj odbędzie się XII Marsz dla Życia i Rodziny oraz III Festiwal dla Życia, pod patronatem Arcybiskupa Tadeusza Wojdy. Marsz rozpocznie się o godzinie 15.00 przed Kaplicą Królewską w Gdańsku, a zakończy o 16.00 na Placu Zebrań Ludowych. Tam odbędzie się Festiwal dla życia, który potrwa do godziny 22.00. 
 8. W przyszłą niedziele w ośrodku salezianskim w Kniewie odbędzie się się festyn rodzinny. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 9. Na stoliku wyłożona prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego a dla dzieci wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego.