XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 czerwca 2024

 1. Zapowiedzi przedślubne: sakrament małżeństwa pragną zawszeć: Bartłomiej Kasprzak, kawaler, rzym-kat., z Gowina i Aleksandra Klamrowska, panna, rzym-kat,. z Gowina.
 2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
  – w poniedziałek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela,
  – w piątek wspomnienie Św. Ireneusza bpa i męczennika
  – w sobotę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.
 3. Trwa miesiąc czerwiec – jeszcze w tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwo ku czci NSPJ codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00.
 4. W piątek dzieci i młodzież zakończyli kolejny rok szkolnej i katechetycznej pracy i rozpoczeli swoje wakacje. Życzę wszystkim radosnego czasu odpoczynku. Prgnę też wyrazić ogromną wdzięczność wobec naszych Pań Katechetek za ich trud przekazywania wiedzy. Wielkie Bóg zapłać.
 5. W sobotę przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. w tym dniu będzie sprawowana o godz. 10.00. Ofiary złożone w czasie Mszy św. przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej jako nasze świetopietrze.
 6. Dzisiaj w ośrodku salezianskim w Kniewie odbędzie się się festyn rodzinny. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 7. W przyszłą Niedzielę natomiast na boisku szkolnym od godz. 13.00 odbędzie się festyn rodzinny. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. W czasie festynu zbierane będą ofiary na wsparcie kosztownej rehabilitacji naszego parafianina Mateusza. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie przed kościołem.
 8. Na stoliku wyłożona prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego.