XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 czerwca 2024

 1. Zapowiedzi przedślubne: sakrament małżeństwa pragną zawrzeć Bartłomiej Piernicki, kawaler, rzym-kat. z Gowina i Monika Płotek, panna, rzym-kat. z Mierzynka.
 2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
  – w środę Święto Św. Tomasza apostoła,
  – w sobotę wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
 3. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości. Naszym parafianom, udającycm się na zasłużony odpoczynek, życzymy dobrej pogody, wielu ciekawych wrażeń a także nabrania sił do swoich codziennych obowiązków. Pamiętajmy aby nie zaniedbywać w wakacje niedzielnej Mszy św.
 4. W okresie wakacyjnym Msze św. we wtorki i czwartki będą odprawiane o godz. 9.00 rano. Natomiast biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek, środę i piątek przez pół godz. po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00.
 5. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne. W I czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 Godzina Święta z uwielbieniem Jezusa Eucharystycznego. W I piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. W I sobotę rano od godz. 7.15 rozmyślanie i modlitwa różańcowa i o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca ku czci Niepokalanego Serca NMP. Od godz. 9.30 odwiedziny duszpasterskie u chorych.
 6. Dzisiaj na boisku szkolnym od godz. 13.00 odbędzie się festyn rodzinny. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. W czasie festynu zbierane będą ofiary na wsparcie kosztownej rehabilitacji naszego parafianina Mateusza. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie przed kościołem.
 7. Na stoliku wyłożona prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego.