XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 lipca 2024

 1. Zapowiedzi przedślubne: sakrament małżeństwa pragną zawrzeć Bartłomiej Piernicki, kawaler, rzym-kat. z Gowina i Monika Płotek, panna, rzym-kat. z Mierzynka.
 2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
  – w poniedziałek wspomnienie Św. Jana z Dukli kapłana,
  – we czwartek Święto Św. Benedykta patrona Europy.
  – w piątek wspomnienie Św. Brunona z Kwerfurtu bpa i męczennika,
  – w sobotę wspomnienie Św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
 3. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości. Naszym parafianom, udającycm się na zasłużony odpoczynek, życzymy dobrej pogody, wielu ciekawych wrażeń a także nabrania sił do swoich codziennych obowiązków. Pamiętajmy aby nie zaniedbywać w wakacje niedzielnej Mszy św.
 4. Pamiętajmy, że w okresie wakacyjnym Msze św. we wtorki i czwartki są odprawiane o godz. 9.00 rano. Natomiast biuro parafialne czynne jest w poniedziałek, środę i piątek przez pół godz. po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00.
 5. W sobotę 13 lipca zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczniemy je modlitwą różańcową o godz. 17.30 i po niej procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła.
 6. W sobotę 13 lipca gościć będziemy w naszej parafii ewangelizatora Jakuba Bartkowiaka. Po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się pod hasłem: „Moje serce raduje się w Panu” wieczór uwielbienia. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. Na stoliku wyłożona prasa katolicka – nowy numer Gościa Niedzielnego.