XV Niedziela Zwykła – 10 lipca 2016

 1. Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć:
  Mateusz Myszk, Rzym-kat., cywilnie związany z Sierakowic oraz
  Katarzyna Ferra, Rzym-kat., cywilnie związana z Gowina
 2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
  • w poniedziałek Święto Św. Benedykta z Nursji opata, patrona Europy
  • we wtorek wspomnienie Św. Brunona z Kwerfurtu biskupa i męczennika
  • w środę wspomnienie Św. Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników
  • w piątek wspomnienie Św. Bonawentury biskupa i Doktora Kościoła
  • sobotę wspomnienie NMP z Góry Karmel
 3. Wszystkim udającym się na zasłużony letni wypoczynek życzymy Bożego błogosławieństwa, pięknej pogody, wielu ciekawych wrażeń i nabrania sił do podjęcia swoich codziennych obowiązków. Witamy natomiast w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości.
 4. W sobotę o godz. 17.30 zostanie odprawiona Msza św. w miejscowej świetlicy dla mieszkańców Ustarbowa.
 5. U ministrantów do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
 6. Trwają prace przy odnowieniu naszego zaplecza parafialnego. Odnowiona została zakrystia gdzie wymalowano ściany i sufit, położono nową posadzkę, wymieniono tablicę rozdzielczą, okno i drzwi. Rozpoczęły się też prace przy odnowieniu przedsionka zakrystii a także parafialnego refektarza. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę a przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z tymi pracami.

Wszystkim parafianom życzę dobrej niedzieli
i obfitującego w Boże błogosławieństwo nowego tygodnia.