XXV Niedziela Zwykła – 18 września 2016

 1. Zapowiedzi przedślubne:
  Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Łukasz Damps, kawaler z Wejherowa i Julia Okrucińska, panna z Gowina
 2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
  • We wtorek wspomnienie Św. Andrzeja, Pawła i Towarzyszy męczenników koreańskich,
  • W środę Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty,
  • W piątek wspomnienie Św. Ojca Pio kapłana.
 3. W ubiegłą Niedzielę na cele remontowe w naszej parafii zebraliśmy 2477 zł. Za złożone ofiary składam wszystkim serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję także wszystkim, którzy w minionym tygodniu podejmowali różne prace na rzecz naszej parafii.
 4. W ubiegłą Niedzielę w czasie Mszy Św. o godz. 10.00 przeżywaliśmy nasze parafialne dożynki. Raz jeszcze dziękuję rolnikom i ich rodzinom za wspólną modlitwę, złożone dary a sołectwom Gowino i Ustarbowo za organizację uroczystości.
 5. Serdecznie zapraszam na spotkanie organizacyjne:
  • W poniedziałek na godz. 18.30 rodziców i młodzież, która w tym roku będzie przygotowywać się do przyjęcia sakramentu bierzmowania,
  • We wtorek na godz. 18.30 rodziców dzieci I Komunijnych.
  • U ministrantów przy wyjściu z kościoła do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
  • Zgodnie z prośbą Ojca Św. Franciszka i Episkopatu Polski dziś w naszej Ojczyźnie odbywa się zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi we Włoszech. Za okazane pokrzywdzonym serce również szczere Bóg zapłać.
  • W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności z naszej parafii śp. Anielę Miotke l. 81 z Gowina. Naszą zmarłą siostrę polećmy Bożemu Miłosierdziu.

 

Wszystkim parafianom życzę błogosławionej niedzieli
a nowy tydzień niech owocuje w dobre uczynki.