II Niedziela Zwykła – 15 Stycznia 2017

 1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:

  • We wtorek wspomnienie Św. Antoniego opata
  • We czwartek wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara – biskupa
  • W sobotę wspomnienie Św. Agnieszki – dziewicy i męczennicy – Dzień Babci – pamiętajmy o nich w naszych modlitwach

 2. Przypominam, że w okresie kolędowym codzienna Msza Św. jest odprawiana rano o godz. 9.00. Serdecznie zapraszam do udziału.

 3. Od środy 18 stycznia rozpoczyna się w Kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Niech ten czas będzie szczególnym okresem modlitwy o jedność Kościoła ale także o jedność w naszych rodzinach.

 4. Przed nami ostatni tydzień odwiedzin duszpasterskich. Kolęda w dni od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o godz. 16.00, w sobotę o 13.00 a w Niedzielę o godz. 14.00. Serdecznie proszę osoby, które mogłyby zapewnić transport o zgłaszanie się w zakrystii – usprawni to przebieg kolędy. Ofiary składane w ramach kolędy przeznaczone są kontynuowanie prac remontowych w zabudowaniach kościelnych. Bóg zapałać.

 5. W przyszłą Niedzielę kolęda dodatkowa u tych osób, które z różnych przyczyn nie mogli przyjąć jej w wyznaczonym terminie. Osoby zainteresowane kolędą dodatkową proszę o zgłaszanie jej po Mszy Św. w zakrystii.

 6. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności z naszej parafii w 95 roku życia Śp. Augustynę Bollin z Pętkowic. Pogrzeb odbył się wczoraj w Wejherowie Śmiechowie.

 7. Po Mszy Św. u ministrantów przy wyjściu do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego.